Filtr podnětů



Vyřešené, Parkování aut, Praha 8

Seřadit podle počtu hlasů
Obsazený chodník pod mostem v Pobřežní
Vyřešený

Obsazený chodník pod mostem v Pobřežní
Pobřežní, Praha 8

Kategorie: Parkování aut
Zasláno: 25. 04. 2016

Chodec jdoucí po Pobřežní a přecházející křižovatku s ulicí Prvního pluku riskuje střet s jedoucím autem, protože chodník pod mostem je pravidelně obsazen auty parkujícími na něm. Navrhuji umístit k chodníku zábradlí nebo jinou zábranu, aby zůstal pro chodce průchozí.