Filtr podnětů



Vyřešené, Parkování aut, Praha 7

Seřadit podle počtu hlasů
Chybějící sloupky na chodníku v ulici Sochařská
Vyřešený

Chybějící sloupky na chodníku v ulici Sochařská
Sochařská, Praha 7

Kategorie: Parkování aut
Zasláno: 11. 07. 2014

Před domem v Sochařské ulici 343/16 byly před zhruba rokem, z důvodu dočasného záboru místa pro stavební účely, odstraněny železné sloupky, které zamezovaly automobilům parkovat za bílou čárou (viz fotografie). Přestože již stavba před delší dobou skončila, nebyly dodnes sloupky vráceny na svá místa. Automobily jsou mnohdy parkovány výrazně za bílým pruhem a omezují tak chodce na přilehlém chodníku. Děkuji za postoupení podnětu.