Vyhledávejte podle:



Vyřešené, Chodníky, Praha 15

Seřadit podle počtu hlasů
Stav zkratky mezi prodejnou LIDL a hlavním přístupem do lesoparku
Vyřešený

Stav zkratky mezi prodejnou LIDL a hlavním přístupem do lesoparku
Hornoměcholupská, Praha 15

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 16. 01. 2018

Od parkoviště u prodejny LIDL u zastávky Řepčická v Hostivaři vede hojně využívaná, leč neoficiální zkratka k hlavní přístupové cestě do lesoparku. Její využívání je logické – nevábný kus cesty se tím zkrátí o desítky metrů. Je bohužel ve špatném stavu, velkou část roku je silně rozbahněná – jde opravdu jen o vyšlapanou trávu – a na vrcholku kopečku ční ze země i kus něčeho ostrého kovového. Chtěla bych se zeptat, jestli zde do budoucna není naplánovaná nějaká úprava. Pokud ne, ráda bych se za ni přimluvila. Děkuji předem za reakci a přeji hezký den. Eva Šuchmanová

Rozbitý chodník v Parmské
Vyřešený

Rozbitý chodník v Parmské
Parmská, Praha 15

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 25. 02. 2012

Na chodníku je mnoho nerovností a na několika místech je poškozen. Místo vytipovaly děti při mapování rizikových míst na svých cestách do školy v rámci projektu Bezpečné cesty do školy.

Rozbitý chodník v Přeštické ul.
Vyřešený

Rozbitý chodník v Přeštické ul.
Přeštická, Praha 15

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 19. 08. 2015

Chodník na autobusovou zastávku 'Přeštická' je už několik let ve velmi špatném stavu. Vede podél domu Přeštická čo. 2 - 20, k autobusovým zastávkám, chodí tam hodně lidí. Je plný prohlubní, zešikmení, děr atd. Přiložené fotografie zahrnují jen jejich malou část.

Rozkopaný chodník Veronské náměstí
Vyřešený

Rozkopaný chodník Veronské náměstí
Veronské nám., Praha 15

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 22. 12. 2015

Již přes půl roku rozkopaný a neopravený chodník na Veronském náměstí vedoucí kolmo k ulici Livornské.

Obří louže u Janovské ulice
Vyřešený

Obří louže u Janovské ulice
Parmská, Praha 15

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 17. 06. 2013

Po každém dešti již několik let louže délka cca 3 metry. Pokud jdete do práce nebo do školy, dojdete jako čuňě.

Louže na novém chodníku ke škole na Veronském nám.
Vyřešený

Louže na novém chodníku ke škole na Veronském nám.
Veronské nám., Praha 15

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 17. 06. 2013

V 'pseudo-parku' na Veronském náměstí louže na úsporném chodníku, kde se střídá dlažba s udusaným pískem, je po jedné noci deště dlažba - louže - dlažba - louže,.... Na cestu do školy to není ideální kombinace. Vzhledem k tomu, že se jedná o novou stavbu, na co myslel architekt a co bylo záměrem stavby?

Rozbitý (viklající se) obrubník v ulici Ravennská
Vyřešený

Rozbitý (viklající se) obrubník v ulici Ravennská
Ravennská, Praha 15

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 06. 05. 2014

Viklající se obrubník se nachází přímo před vchodem do panelového domu č.p. 320 v ulici Ravennská (v blízkosti křižovatky s ulicí U Statku). Kámen obrubníku působí na pohled normálně, až při došlápnutí se se projeví, že je labilní.

Poškozený chodník u autobusové zastávky Janovská
Vyřešený

Poškozený chodník u autobusové zastávky Janovská
Parmská, Praha 15

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 17. 06. 2013

Silně poškozený chodník pro pěší vedoucí z ulice Janovská k autobusové zastávce Janovská. Případné argumenty o stáří jsou v tomto případě mimo, neboť chodník byl za posledních cca 5 let několikrát rozkopán a dán nový asfalt. koberec (provedení práce majitelem čí správcem komunikace jak je zvykem nekotrolováno). Nyní jsou na chodníku čerstvé propady (čestvě popraskaný asfakt) od nákladních vozidel ze stavby developera Ekospol - stavební firmy IMOS, kde si nákladní vozidla krátí cestu přes jediny chodník na autobus pro občany Janovské ulice. Stopy od nákladních vozidel jsou viditelné i na přiložené fotodokumentaci.

Ucpaná kanalizační vpusť
Vyřešený

Ucpaná kanalizační vpusť
Ravennská, Praha 15

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 27. 05. 2013

V rohu parkoviště za budovou bývalé samoobsluhy Na Vartě (nejnižší bod parkoviště) je ucpaná kanalizační vpusť a po dešti zde vzniká nemalá kaluž.

Dopravní značka nahnutá do chodníku
Vyřešený

Dopravní značka nahnutá do chodníku
Průmyslová, Praha 15

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 10. 04. 2013

Poblíž autobusové zastávky Barvy laky je dopravní značka nahnutá do chodníku a ztěžuje průchod.

Slalom mezi dopravními značkami na chodníku
Vyřešený

Slalom mezi dopravními značkami na chodníku
Vladycká, Praha 15

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 14. 08. 2012

Dvě dopravní značky jsou zcela nesmyslně umístěny uprostřed chodníku a spolu se sloupy veřejného osvětlení tvoří dokonalý slalom a úzké místo např. pro kočárek. Předpokládám, že umístění nesplňuje ani normy pro slabozraké. Návrh řešení: značky umístit na blízké sloupy VO nebo mimo chodník (na tyči zahnuté směrem k vozovce).