Filtr podnětů



Vyřešené, Bariérovost, Praha 10

Seřadit podle počtu hlasů
Reklamní sloup na Černokostelecké ulici
Vyřešený

Reklamní sloup na Černokostelecké ulici
Černokostelecká, Praha 10

Kategorie: Bariérovost
Zasláno: 31. 10. 2013

Na Černokostelecké ulici v blízkosti zastávky tramvaje Vinice je umistěn reklamní sloup na betonovém podstavci, který zužuje už tak úzký chodník.

Nevhodně umístěné dopravní upozornění na chodníku v Topolové
Vyřešený

Nevhodně umístěné dopravní upozornění na chodníku v Topolové
Topolová, Praha 10

Kategorie: Bariérovost
Zasláno: 06. 10. 2016

V Topolové ulici před křižovatkou s Podléškovou je umístěna tabule s dopravním upozorněním tak nešťastně, že zabírá skoro tři čtvrtě chodníku. To určitě není vhodné řešení, už proto, že tudy chodí děti z blízké školy atd. A vůbec, už z principu. Je vlastně skoro až úsměvné, že to tam někdo – nevím bohužel, kdo, – mohl s klidným svědomím dát...

Keře přerůstající do chodníku v Kolodějské
Vyřešený

Keře přerůstající do chodníku v Kolodějské
Kolodějská, Praha 10

Kategorie: Bariérovost
Zasláno: 18. 07. 2015

Před stavební parcelou v Kolodějské č. 7 přerůstají keře do chodníku a ten je pro pěší jen obtížně průchozí.

Zarostlé cesty na sídlišti Dvouletky
Vyřešený

Zarostlé cesty na sídlišti Dvouletky
Dvouletky, Praha 10

Kategorie: Bariérovost
Zasláno: 13. 05. 2013

Cesty mezi domy na sídlišti Dvouletky (fotografie byly pořízeny mezi ulicí Dvouletky a Brigádníků) jsou opět zarostlé keři a jen obtížně se po nich chodí. Za dešťů se v prohlubních drží voda, takže chodcům zbývá jedno z menších zel - jít louží, nechat se zmáčet mokrým listím visícím do cesty a nebo jít po trávníku nacucaném vodou. Místo je nepřehledné, tmavé a působí dost zanedbaným dojmem. Problém byl už v minulosti hlášen ÚMČ Praha 10 přes jejich web, údržbě tohoto místa se však dodnes systematicky nevěnují.

Oprava domu zabírá celý chodník před zastávkou Ukrajinská
Vyřešený

Oprava domu zabírá celý chodník před zastávkou Ukrajinská
Petrohradská, Praha 10

Kategorie: Bariérovost
Zasláno: 17. 06. 2013

Oprava domu v Petrohradské ulici nejprve obsahovala jen lešení, pod kterým bylo možné projít k autobusové zastávce, ale tento víkend zabrala celý chodník, aniž by došlo k posunutí autobusové zastávky nebo aspoň zavedení značení upozorňující řidiče na chodce ve vozovce. K zastávce se nyní nelze dostat bez vstupu do vozovky, z druhého chodníku neexistuje přechod.

Pro vozíčkáře Radnice na Praze 10 dělá hodně
Vyřešený

Pro vozíčkáře Radnice na Praze 10 dělá hodně
Estonská, Praha 10

Kategorie: Bariérovost
Zasláno: 16. 05. 2012

Na rohu školy a Heroldových sadů byl v nedávné době opraven po letech rozpadající se chodník, avšak kdosi opomněl přejít přes křižovatku, takže nevyužil přítomnosti firmy... Možná by také nájezdy vydržely více kdyby přes ně nejezdila auta??

Bezbariérovost
Vyřešený

Bezbariérovost
Žitomírská, Praha 10

Kategorie: Bariérovost
Zasláno: 08. 06. 2012

Po rekonstrukci domu zničen nájezd pro vozíčkáře najížděním techniky na chodník. Další devastace bezbariérového nájezdu pokračuje zde na chodníku často parkujícími vozidly !

Radnice a bezbariérové přechody
Vyřešený

Radnice a bezbariérové přechody
Slovinská, Praha 10

Kategorie: Bariérovost
Zasláno: 16. 05. 2012

Možná by bylo dobré 'udržovat již jednou vybudovanou bezbariérovost'?!? Možná by také nájezdy vydržely více, kdyby přes ně nejezdila auta??

Neprůchozí chodník v Dětské ulici
Vyřešený

Neprůchozí chodník v Dětské ulici
Dětská, Praha 10

Kategorie: Bariérovost
Zasláno: 01. 05. 2012

Přerůstající keře a mladé stromy zabírají skoro celou šíři chodníku. Hodně nepohodlné pro vidomé chodce, nebezpečné pro slabozraké a nevidomé. Při chůzi po chodníku v těchto místech není možné někoho minout bez toho, aby jeden neustoupil s chodníku do vozovky.