Filtr podnětů



Bez odpovědi

Seřadit podle počtu hlasů
Výmlat na chodníku v ulici Karolíny Světlé
Bez odpovědi

Výmlat na chodníku v ulici Karolíny Světlé
Karoliny Světlé, Praha 1

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 18. 06. 2012

Klasický pražský výmlat na nekvalitně položeném chodníku, navíc na nároží.

Díra po instalaci kandelábru
Bez odpovědi

Díra po instalaci kandelábru
Humpolecká, Praha 4

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 28. 05. 2012

Díra po instalaci kandelábru, kterou nikdo nezaasfaltoval. Díra je tam asi čtyři roky, TSK na podněty opakovaně zasílané přes jejich web ostentativně nereaguje.

Neviditelný přechod v Kaprovce, zato se zálivem
Bez odpovědi

Neviditelný přechod v Kaprovce, zato se zálivem
Kaprova, Praha 1

Kategorie: Přechody a křižovatky
Zasláno: 28. 05. 2012

Přechody pro chodce v Kaprově ulici skoro nejsou vidět – barva místy zcela oprýskala, navíc je u chodníku poměrně velká prohlubeň, ve které se drží voda. Stálo by jistě přinejmenším za úvahu dbát na infrastrukturu pro pěší na takto frekventované ulici, nehledě na to, že by vozovce z kočičích hlav spíše než bílý nástřik pochybné kvality a trvanlivosti slušela zebra z poctivých kostek z bílého kamene, jako se to dělávalo kdysi.

Stání na chodníku a mostě Legií (chodci musí často na silnici)
Bez odpovědi

Stání na chodníku a mostě Legií (chodci musí často na silnici)
Střelecký ostrov, Praha 1

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 11. 05. 2012

Auta stávají na chodníku (obě strany mostu uprostřed). Mimo stání na chodníku se jedná i o nedovolené stání na mostě (§ 27 odst 1 písm L ).

Chybějící přechod Legerova
Bez odpovědi

Chybějící přechod Legerova
Legerova, Praha 1

Kategorie: Přechody a křižovatky
Zasláno: 09. 05. 2012

Po ukončení „blokády“ kolem Svobodné Evropy nebyl obnoven přechod přes Legerovu ulici směrem od Vinohradské k Václavskému náměstí. Jeho obnovení by zjednodušilo přístup od Vinohrad na Václavské náměstí, k nové budově NM a ke státní opeře.

Stání aut na chodníku, Černá, Praha 1
Bez odpovědi

Stání aut na chodníku, Černá, Praha 1
Černá, Praha 1

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 29. 04. 2012

Auta stávají na chodníku (stejně jako hned za rohem v Opatovické)

Rozbitý chodník na rohu Kaprovy a Křižovnické
Bez odpovědi

Rozbitý chodník na rohu Kaprovy a Křižovnické
Křižovnická, Praha 1

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 01. 05. 2012

Místo je velmi zanedbané (rohový dům už více než deset let chátrá), chodník je rozbitý, nerovný, zanesený odpadky. Přitom se jedná o velmi frekventované místo, navštěvované zejména turisty. Další ukázka stylu péče o veřejná prostranství v režii pražského Magistrátu.

Ucpaný kanál - voda na silnici i na chodníku
Bez odpovědi

Ucpaný kanál - voda na silnici i na chodníku
Poláčkova, Praha 4

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 18. 04. 2012

V Poláčkově ulici je ucpaný kanál, který způsobuje to, že v době deště vzniká na silnici voda, která ohrožuje chodce z nedaleké školky a školy.

Nefunkční nejezdící schody z metra č. 156 na Můstku
Bez odpovědi

Nefunkční nejezdící schody z metra č. 156 na Můstku
Václavské nám., Praha 1

Kategorie: Bariérovost
Zasláno: 06. 03. 2012

Ze stanice metra Můstek Václavské náměstí nefungují jezdící schody již asi tři roky směr Václavské náměstí a to schody č 156, Sice jezdí schody v protilehlé strané směr k horní polovině Václavského náměstí, ale pro občany který chodí s francouzskými holemi nebo s jinou pomůckou je velkou překážkou přecházet celou halu ve vestibulu či naopak přecházet přes koleje tramvaje na protilehlou stranu Stav trvá již dlouho byl v tisku vysvětlován majetkovými spory /duben 2012 deník Metro), což se jeví jako nevěrohodné a alibistické bez jiného vysvětlení

Uvolněný  kryt žlabu na dešťovou vodu
Bez odpovědi

Uvolněný kryt žlabu na dešťovou vodu
Stoliňská, Praha 20

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 23. 03. 2012

Na frekventovaném chodníku v ulici Stoliňská, po které chodí denně žáci i rodiče do školy a ze školy (ZŠ Stoliňská) je uvolněný kryt žlabu od okapu domu - pravděpodobně byl poškozen při dokončování stavby domu. Kryt nelze opravit svépomocí, zkoušel jsem to - bude nutná asi výměna. S ohledem na menší děti a zejména koloběžkáře je nutné závadu brzy odstranit. Na závadu upozorním MČ rovněž osobně.

Jeremenkova x Podolská - přechody přes více pruhů
Bez odpovědi

Jeremenkova x Podolská - přechody přes více pruhů
Dvorecké nám., Praha 4

Kategorie: Přechody a křižovatky
Zasláno: 15. 02. 2012

Dva frekventované přechody, které svou délkou umožňují souběžnou jízdu dvou proudů vozidel. Přechod přes Jeremenkovu: dva jízdní pruhy směrem k nábřeží, poměrně často zastaví pouze jeden řidič a druhý pokračuje; to je podpořeno 'spěcháním k zelené' na semaforech před Podolským nábřežím. / Možné řešení: zkrácení přechodu pouze přes jeden jízdní pruh. Přechod přes Podolskou (výjezd autobusů): vozidla často vyjíždějí ve dvou proudech a navíc se v oblasti přechodu kříží (autobus zprava vlevo, auta zleva vpravo) a o to méně vnímají chodce, přechod je dlouhý a ve východní levé části výhled zakryt parkujícími vozidly. / Možné řešení: zkrácení přechodu na východní straně (rozšíření chodníku nebo umístění betonových zábran).