Absence chodníku v Budovatelské ul.

Ulice Budovatelská v úseku mezi Kyjemi na Hutích a Satalicemi zcela postrádá chodník. Konkrétně je to část od nájezdu na Pražský okruh k ulici K viaduktu.
Od vybudování nových domů na okrajové části Kyjí na Hutích po silnici prochází denně mnoho lidí a z pohledu člověka dopravujícího se jak MHD, tak na kole, je tento úsek celkem nepříjemný.
V okolí se značí cyklotrasy (Na Hutích), nebo větší smysl postrádající přechody (Satalice, u šraněk) - chci se zeptat, zda se plánuje chodník v této části, nebo alespoň mírné rozšíření silnice.

Zaslal: Katka Procházková, 19.06.2013 v 10:52

Praha 14-
 
 

Budovatelská, Praha 14

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 20.11.2013 14:08

Dobrý den,
zhotovitel bytových domů v Sicherově ulici firma EKOSPOL nepředpokládá na území ve správě MČ Prahy 14 vybudovat chodník pro obyvatele bytových domů podél ulice Budovatelské směrem k ulici Za černým mostem. Chodník existuje mezi ulicí Sicherovou a Jamskou.
Dle informací, které obdržel odbor dopravy a ochrany prostředí ÚMČ Prahy 14, firma EKOSPOL má v záměru vybudování oboustranných zastávek pro MHD u křižovatky ulic Sicherova a Budovatelská.

Ing. Josef Morávek
Odd. dopravy ODOP
ÚMČ Praha 14Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 31.01.2018 13:48

Dobrý den,

velmi se omlouváme, že se k problému dostáváme až nyní. Situaci řešíme a jakmile budeme mít vyjádření ke studii, podáme zprávu.

Děkujeme za trpělivost.
Koordinátorka bezmotorové dopravy Prahy 14Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Václav Řehák: Dobrý den pane Morávku,

jak je možné, že developer dostane povolení k vybudování tak rozsáhlého bytového komplexu a obec nepožaduje ani vybudování chodníků? Automobilový provoz v Budovatelské stoupl za posledních 20 let několikanásobně, od vybudování Vysočanské radiály ještě více a jít pěšky mezi Hutěmi a Satalicemi je již téměř nemožné. Jakým způsobem si MČ P14 představuje situaci řešit? Nebo se domníváte, že kolem projektu EKOSPOL nikdo pěšky chodit nebude?

Děkuji za odpověď
20.11.2013 v 14:15    

Adéla Nováková: Dobrý den,

velmi se omlouváme, že se k problému dostáváme až nyní. Situaci řešíme a jakmile budeme mít vyjádření ke studii, podáme zprávu.

Děkujeme za trpělivost.
Koordinátorka bezmotorové dopravy Prahy 14
31.01.2018 v 10:02    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)Budovatelská, Praha 14

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty