Nedořeš. přístup na dět. hřiště–bude probíhat rekonstr. vodovodu

Přístup na dětské hřiště není dořešen. Chodník je znečištěný a zanedbaný. Parkující auta nemají jasně zakreslenu hranici, kde mají parkovat, a tak často parkují téměř v zeleni. Jeden ze stromů na hranici vozovky zcela chybí, zbyl po něm jen základ. V jiné části ulice naopak zasahuje neodstraněný základ po stromu do chodníku a dále jej zužuje.

Zeleň v parku je neudržovaná, což způsobuje další zúžení chodníku.

V místě bude probíhat rekonstrukce vodovodního potrubí. Bylo by vhodné této akce využít a adekvátně upravit vstup do dětškého hřiště.

Zaslal: Anonymní uživatel, 15.07.2012 v 18:46

Praha 2-
 
 
 
 

Kladská, Praha 2

Aktualizace podnětu

28.05.2019

Műllerová přidala následující aktualizace podnětu:

Vstup již dávno umožněn.



Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 18.07.2012 16:49

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět . K podnětu Vám sdělujeme následující:
Parkování v této lokalitě řeší odbor dopravy MČ Praha 2, který požádal Technickou správou komunikací hlavního města Prahy (dále TSK), aby byla doplněna chybějící bílá čára vymezující parkování. Údržba chodníku a stromů v této lokalitě je rovněž zajišťována TSK. Na zaplevelený stav chodníku byla TSK již upozorněna. V této lokalitě je městskou částí Praha 2 prováděn pravidelný úklid. Zeleň okolo dětského hřiště U Vodárny byla radikálně redukována a upravována spolu s rekonstrukcí dětského hřiště koncem roku 2009 a další redukce proběhla na přelomu roku 2010/2011. Zeleň je vedena jako volně rostoucí keřová skupina - tzn. u zeleně se neprovádí každoroční řez. Místním šetřením bylo zjištěno, že vlivem opakujících se častých dešťových přeháněk došlo k poklesu větví, které místy zasahují do přilehlého chodníku. Tyto větve budou odstraněny odbornou zahradnickou firmou.

Správa zeleně ÚMČ Praha 2



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Chodci Sobě: Díky za aktualizaci.
29.05.2019 v 15:58    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Kladská, Praha 2

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Příliš dlouhé čekání na zelenou pro chodce

Praha 2, 30. září 2012 Vyřešený

Rozpadající se dláždění na nám. Míru

Praha 2, 07. červenec 2016 Bez odpovědi

Neobnovená dlažba chodníku v Kotevní

Praha 5, 25. listopad 2015 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty