Poškozené schodiště do podchodu – Kamýcká ul.

Na strmém schodišti chybí několik kamenných desek a hrozí nebezpečí pádu.

Zaslal: Tomáš Prošek, 19.02.2020 v 16:17

Praha 6-
 
 

Kamýcká, Praha 6

Aktualizace podnětu

17.04.2020

Tomáš Prošek přidal následující aktualizace podnětu:

Dobrý den, s radostí jsem dnes zjistil, že závada je opravená. Děkuji za pomoc!




Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 21.02.2020 16:32

Vážení,

závada na schodišti byla předána správci komunikace, TSK hl.m.Prahy, oprava je zadána

S pozdravem

Ing. Jiří Beneš
vedoucí oddělení městské infrastruktury
Odbor dopravy a životního prostředí
Úřad městské části Praha 6



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 25.02.2020 16:48

Vyjádření Technické správy komunikací hl.m. Prahy, a.s.:

"Dobrý den, o této závadě víme a je zadaná k opravě. Bude provedeno za příznivých klimatických podmínek."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Chodci Sobě: Děkujeme za aktualizaci podnětu, i my máme radost!! :) Hezký den.
20.04.2020 v 13:06    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Kamýcká, Praha 6

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbity chodník v ulici Na petynce Praha 6

Praha 6, 07. červen 2018 S odpovědí

Tramvajová zastávka Karlovo náměstí

Praha 2, 29. duben 2013 Vyřešený

Chodník zcela zanesený rostlinným odpadem

Praha 10, 24. duben 2012 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty