Jizda po chodniku a po prechodu pro chodce u autosalonu

Nerespektování chodců, hlavně dětí, které tudy chodí do školy a do školky!!!! Každý den jezdí po chodníku, po přechodu! MČP5 neustále podporuje business a expanzi autosalonu na místě, kde už není KAM, na úkor místních obyvatel a volného a veřejného prostranství.
Ať odstraní červený pole na fotografii a jezdí po cestě, kterou má!!!

Zaslal: JAN NECHVATAL, 26.11.2019 v 14:09

Praha 5-
 
 
 
 
 
 
 

Brdlíkova, Praha 5

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Pavel z Kladna: Přes chodník pro chodce se myslím jezdit nemá. A po trávníku, po městské veřejné zeleni už určitě ne.

Asi by to chtělo probrat a zkontrolovat majetkové poměry, co do vlastnictví pozemků tam a pak udělat kontrolu příslušných stavebních povolení, co a jak je zde legálně postaveno a co splňuje platné právní předpisy.

A také by to chtělo častou a opakujíce kontrolu městské policie. A k tomu by byla dobrá zpětná vazba od městské policie, kdy a kolikrát a jakou dobu tam městští policisté byli a co zjistili. Žádám o to Ing. Eduarda Šustera ředitele MP Praha.

Copak nám na to zde na tomto internetovém portálu napíše "otevřená radnice Prahy 5 s agendu ombudsmana" ?

A hlavně, co konkrétního, ověřitelného a s termínem, ta radnice Prahy 5 učiní ?!?

Žádám o odpověď Mgr. Renátu Zajíčkovou starostku.
28.11.2019 v 11:21    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Brdlíkova, Praha 5

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty