Nefunkční osvětlení – U Hostavického potoka

Na pěší zóně souběžné s ulicí U Hostavického potoka nesvítí už 10 lamp a některá místa jsou tak zcela neosvětlená.

Zaslal: Denisa Míčová , 25.09.2019 v 06:08

Praha 9-
 
 

U Hostavického potoka, Praha 9

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 27.09.2019 06:21

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile obdržíme odpověď, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
tým zmente.to



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 17.10.2019 18:00

Dobrý den,

Děkujeme za podnět k nefunkčnímu osvětlení v parku na Jahodnici.


Osvětlení v tomto úseku (konkrétně stožár 924059) spravuje Skanska Reality. Nechám prověřit stav lamp v naší správě a objednám opravu.

S pozdravem

Ondřej Tobiąek
Vedoucí projektu / Project Leader
Skanska Reality a.s.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Chodci Sobě: Dobrý den,
chtěli bychom, se zeptat, zda se ve věci nefunkčního osvětlení něco změnilo. Od společnosti Technologie hl. m. Prahy nám bylo řečeno, že lokalita je ve správě Skanska Reality, a. s. a že se tudíž máme obrátit na ně. Pokusíme se s nimi spojit, ale nejdřív zjišťujeme aktuální stav věci. Díky za reakci.
08.10.2019 v 06:37    

Denisa: Dobrý den, podnět je stále aktuální, ve věci se nic nezaměnilo.
08.10.2019 v 07:53    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



U Hostavického potoka, Praha 9

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nebezpečný přechod v ulici Litoměřická

Praha 9, 22. srpen 2012 Zaslaný

Rozbitý chodník na Lovosické, Střížkov

Praha 9, 25. září 2017 Nově zaslaný

Rozježděná cesta pro pěší

Praha 14, 22. duben 2012 Zaslaný

Rozbitá a prověšená lanovka na dětském hřišti v parku Jahodnice

Praha - Dolní Počernice, 03. prosinec 2016 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty