Podněty nahlášené v

Podněty jsou v této sekci zobrazovány na základě jejich lokalizace v městských částech.

  • Nově zaslané
  • Zaslané
  • Vyřešené
  • Bez odpovědi



Drolící se dlažba na chodníku u kostela sv. Martina ve zdi (P1)
Zaslaný

Drolící se dlažba na chodníku u kostela sv. Martina ve zdi (P1)
Národní, Praha 1

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 05. 12. 2019

Na chodníku v odbočce z Národní třídy ke kostelu sv. Martina ve zdi se začíná drolit dlažba. Bylo by potřeba ji v dohledné době vyspravit, aby se poškození nešířilo.

Vylomené zábradlí u srázu v Prokop. údolí (NS Údolím Dalej. potoka)
Zaslaný

Vylomené zábradlí u srázu v Prokop. údolí (NS Údolím Dalej. potoka)
K Opatřilce, Praha 13

Kategorie: Jiné
Zasláno: 02. 12. 2019

Vylomený několikametrový kus dřevěného zábradlí na frekventované cestě v Prokopském údolí na trase Barrandov - Holyně. Je to místo přímo na NS Údolím Dalejského potoka a cyklotrase A12 v místě, kde se cesta (ve směru z Barrandova) rozdvojuje a levá stezka vede k železniční stanici Holyně a pravá směrem na Opatřilku. Prosíme o opravu.

Změna dopravního značení
Nově zaslaný

Změna dopravního značení
U Blaženky, Praha 5

Kategorie: Jiné
Zasláno: 02. 12. 2019

Můžete změnit dopravní značení dle přiložené fotky? Dopravní značení není správné, celá ulice je značená jako 30 km.

Nefunkční osvětlení v části ulice U Hostavického potoka
Zaslaný

Nefunkční osvětlení v části ulice U Hostavického potoka
U Hostavického potoka, Praha 14

Kategorie: Jiné
Zasláno: 28. 11. 2019

Od nového bytového domu 830/24 až po křižovatku s ulicí Munická nefunguje v ulici U Hostavického potoka veřejné osvětlení. Jedná se např. o lampu 926564. V tomto úseku se nachází mimo jiné také mateřská školka.

Drolící se dlažba na chodníku na Václavském nám. (Praha 1)
Vyřešený

Drolící se dlažba na chodníku na Václavském nám. (Praha 1)
Václavské nám., Praha 1

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 28. 11. 2019

Na chodníku na Václavském náměstí před obchodním domem Baťa se začíná drolit dlažba chodníku. Je potřeba ji vyspravit, doplnit a přesypat pískem.

Propadlý chodník u vlak. zastávky Dolní Počernice
Zaslaný

Propadlý chodník u vlak. zastávky Dolní Počernice
Lanžovská, Praha - Dolní Počernice

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 28. 11. 2019

Propadlý chodník u vchodu do podchodu. Vlaková zastávka Praha - Dolní Počernice u nástupiště směr Kolín.

Jizda po chodniku a po prechodu pro chodce u autosalonu
Nově zaslaný

Jizda po chodniku a po prechodu pro chodce u autosalonu
Brdlíkova, Praha 5

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 26. 11. 2019

Nerespektování chodců, hlavně dětí, které tudy chodí do školy a do školky!!!! Každý den jezdí po chodníku, po přechodu! MČP5 neustále podporuje business a expanzi autosalonu na místě, kde už není KAM, na úkor místních obyvatel a volného a veřejného prostranství. Ať odstraní červený pole na fotografii a jezdí po cestě, kterou má!!!

Stížnost na stav úvozové cesty spojnice ulice U Blaženky a Na Popelce
Vyřešený

Stížnost na stav úvozové cesty spojnice ulice U Blaženky a Na Popelce
U Blaženky, Praha 5

Kategorie: Jiné
Zasláno: 22. 11. 2019

A opět nepořádek v parku a podél cesty je nehorázný a to už přinejmenším přes půl roku. V obou stráních zmačkané PET lahve, plechovky, pneumatiky, deky a oblečení, které sem natahali pravděpodobně lidé bez domova. Popadané větve na cestě, zeleň dlouhodobě neudržována. Praha 5 nemá častější plán čištění????

Nebezpečný přechod na ulici K Červenému dvoru a Na Třebešíně
Zaslaný

Nebezpečný přechod na ulici K Červenému dvoru a Na Třebešíně
K Červenému dvoru, Praha 10

Kategorie: Přechody a křižovatky
Zasláno: 22. 11. 2019

Jedná se o přechod, který je z pohledu auta - z jedné strany za zatáčkou do kopce (auta jedou rychle do kopce) a z druhé strany za horizontem z kopce (auta neví, co bude za horizontem). Přesné umístění: 50.0821889N, 14.4826158E Přechod je nyní zvýrazněn příčnými pruhy (vůbec neevokují blížící se přechod) a zvýrazněnou dopravní značkou s doporučenou rychlostí. Pro řidiče je toto nicméně nedostatečné, protože oblast je nepřehledná a tato značka je lehce přehlédnutelná. Pro chodce je pak lokalita nebezpečná především pro přecházející 'z východu na západ', tj. směr od cyklodromu k tenisovým kurtům, protože vlevo nevidí přijíždějící auta (za zatáčkou) a když je v polovině přechodu, objeví se auto na horizontu jedoucí většinou vyšší než doporučenou rychlostí. V lokalitě nyní probíhá výstavba nových bytových domů, do kterých se stěhují mladí lidé s malými detmi. Tento přechod spojuje novou výstavbu a dětské hřiště Pod kapličkou, je tedy poměrně frekventovaným. Jako vhodné zvýraznění bych navrhoval dodělat blikající osvětlení do předchodu (jako je na Praze 6), případně zvýraznit osvětlení.

Propadlý chodník v ulici Sečská, Praha 10
Zaslaný

Propadlý chodník v ulici Sečská, Praha 10
Sečská, Praha 10

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 22. 11. 2019

Propadlý chodník v ulici Sečská, poblíž lavičky a odpadkového koše, naproti vchodu Sečská 1879/19 přes silnici - viz foto. Je to nebezpečné hlavně v noci, kdy není chodník dostatečně osvětlen.

Chybějící označení zákazu parkování před popelnicemi v ulici Hrubého
Zaslaný

Chybějící označení zákazu parkování před popelnicemi v ulici Hrubého
Hrubého, Praha 8

Kategorie: Parkování aut
Zasláno: 22. 11. 2019

V ulici Hrubého na dvou místech chybí označení zákazu parkování před popelnicemi. Následkem parkování aut se často stává, že popeláři nemohou popelnice vůbec vyvézt. Popelnice jsou pak přeplněné a odpadky létají po celé ulici. Zhruba před měsícem jsem napsal žádost na TSK , ale bohužel jsem neobdržel žádnou odpověď. P.S. - V příloze zasílám následující fotografie: 1) Jak by mělo vypadat značení před popelnicemi. 2) Foto aut stojících před popelnicemi

Ulice Kolbenova - uzavřené chodníky
Zaslaný

Ulice Kolbenova - uzavřené chodníky
Kolbenova, Praha 9

Kategorie: Bariérovost
Zasláno: 18. 11. 2019

Dobrý den, v ulici Kolbenova jsou momentálně uzavřené oba chodníky v místech kousek od zastávky metra a tramvaje Kolbenova . Jeden chodník je uzavřen z důvodu bourání starých budov ČKD a přesně naproti i druhý, kde se staví nová výšková stavba. Je zde udělaná nová příjezdová cesta k již zmiňované nově vyrůstající budově. Problém je v tom, že kus chodníku je celý uzavřený a musí se procházet podél plotu tzn. po silnici. Vedle nově vznikající budovy je dětská herna Brumbambule, kam chodí velké množství dětí od miminek v kočárku až po větší děti , školy , kde musí tento úsek absolvovat i paní učitelky s větší skupinou dětí. Maminky musí i s kočárkem po silnici, což mi nepřipadá moc fajn. Auta tu jezdí bezohledně ve velké rychlosti i hlavně kvůli tomu ,že tu je dlouhá rovinka. Podle mých informací se čeká na zkolaudování nové cesty. Což jako chápu, ale už to trvá opravdu hodně dlouho. Taky je strašně super, když fouká, tak jim tam padají ty zábrany, co mají kolem stavby. Několikrát jsem byla svědkem, že zábrana spadla přesně před jedoucí auto nebo spadla za právě procházející maminkou s dítětem. ..

Povalující se koloběžky
Zaslaný

Povalující se koloběžky
Václavské nám., Praha 1

Kategorie: Jiné
Zasláno: 18. 11. 2019

Ve spodní části Václaváku se povalují koloběžky. Hrozí, že chodci o koloběžku zakopnou a je úraz na světě.

Rozbitý chodník v ulici Podolská, Praha 4
Zaslaný

Rozbitý chodník v ulici Podolská, Praha 4
Podolská, Praha 4

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 18. 11. 2019

Jedná se o poměrně rozměrnou a hlubokou díru v chodníku tvořeného kostkami. Jde o frekventované místo díky bankomatu, který je v oblasti jediný.

Zlomené oplocení v Lovosické ulici
Vyřešený

Zlomené oplocení v Lovosické ulici
Lovosická, Praha 9

Kategorie: Jiné
Zasláno: 14. 11. 2019

Zlomené oplocení, ulice Lovosická u autobusového obratiště, velmi nebezpečné pro děti