Vegetace ve Froncově ul.

Zasahující vegetace do chodníku v ulici Froncova před domem č.p.303

Zaslal: Radek Novotný, 03.01.2019 v 20:02

Praha 14-

Froncova, Praha 14

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 11.03.2019 06:20

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
za tým zmente.to

Gabriela



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 08.04.2019 21:24

Vyjádření příslušného Úřadu městské části Praha 14, Odbor životního prostředí:

„Vzhledem k skutečnosti, že takovýchto přerostlých keřů a stromů, zasahujících do komunikací, je po městské části nepočítaně. Nebudeme vlastníky vyzývat k jejich nápravě. Dle § 7 odst. 2 zákona č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, je péče o dřeviny, zejména jejich ošetřování a udržování povinností vlastníků."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Mickey: Požádejte majitele objektu dopisem do schránky. Někdy stačí dotyčného drcnout a třeba mu to dojde.
05.03.2019 v 14:56    

Radek: Azora drcnout? O tom silně pochybuju v celé ulici má zaparkované mercedesy a úřad s tím nic nezmůže Občané nadávají že nemají kde zaparkovat zde na fotce jsou viditelné a pochybuju o tom když mu někdo napíše a dá mu to do schránky že má prořezat vegetaci zasahující do chodníku že to prořeže Azor těžko
05.03.2019 v 18:08    

Chodci Sobě: A nevíte prosím, v jakém je to nyní stavu?
06.03.2019 v 06:10    

Radek: Jdu se tam juknout
06.03.2019 v 10:37    

Radek: Stále aktuální
07.03.2019 v 16:19    

Chodci Sobě: OK, díky, znovu předáme.
08.03.2019 v 06:45    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Froncova, Praha 14

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty