Rozbitý chodník – Praha 3 – Kolínská 20

Prosím o opravu chodníku v Kolínské 1983/20 – Praha 3. Zasílám 2 fotografie. Na fotografii kolinska20_01mal.jpg - je v chodníku hluboká díra, do které zatéká voda a tudíž velké dlažební kostky jsou rozestoupené a dají se vyndat rukou. A je to u vchodových dveří do domu – ze schůdku se šlápne na díru a rozviklané kostky, chodí tu maminky s dětmi, důchodci o holi a další lidé co zde bydlí, a ostatní chodci. Je to celkem frekventovaná ulice.
Na druhé fotografii kolinska20_02mal.jpg je rozbitý chodník před vraty do průjezdu.
Děkuji.

Zaslal: Lenka Javůrková, 26.04.2018 v 15:50

Praha 3-
 
 

Kolínská, Praha 3

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 29.04.2018 22:15

Opověď z MHMP:

Dobrý den

velice Vám děkujeme za zaslaný podnět. Tento byl naším prostřednictvím předán k zajištění nápravy na příslušného správce.

S pozdravem a přáním pěkného dne
za tým zmente.to
Renata



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 29.04.2018 22:17

Vyjádření Technické správy komunikací hl. m. Prahy, a.s.:

"Dobrý den, děkujeme za Váš podnět, který byl postoupen příslušnému kompetentnímu pracovišti TSK."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Kolínská, Praha 3

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty