Věčně neprůchozí křižovatka Kralická × Za Poštou

Na této křižovatce chodci mohou volně mezi chodníky přecházet, to je ale většinou nad jejich síly, protože zde věčně parkují auta zcela v křižovatce. Ta je pak nepřehledná a tudíž nebezpečná. Navrhuji na všechny rohy daného křížení ulic namalovat vodorovné značení V13a, které bude řidičům jasně ukazovat, kde v křižovatce stát mohou a kde ne, a doplnit jej několika balisetami, protože situace je zde pořád stejná - to dokládají přiložené printscreeny z Google Street View, kdy zde auta parkují špatně už od roku 2009.
Další fotky doplním do aktualit.

Zaslal: Tomáš Vojtíšek, 18.12.2017 v 02:45

Praha 10-
 
 
 
 
 

Kralická, Praha 10

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 18.12.2017 21:40

Dobrý den,

v tomto duchu bychom museli upravit většinu křižovatek v Praze 10, a suplovat tak pravidla provozu, což je nereálné.

Ing. Daniel Čech

Vedoucí oddělení státní správy - životní prostředí a doprava
Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje
Úřad městské části Praha 10

(Pozn. Chodci sobě: Podnět zasíláme i na MHMP k vyjádření.)



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 19.12.2017 21:00

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

velice Vám děkujeme za zaslaný podnět, který se týká návrhu úpravy v křižovatce. Tento byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci.
Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás kontaktovat.

S pozdravem a přáním příjemného adventního dne

Michaela
za tým zmente.to



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Kralická, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty