Vrak v Oblouková 11, P10

Již několik měsíců stojí v ul. Obloukové č.p. 11 v vrak auta :-(

Zaslal: Ondřej Vosátka, 18.12.2017 v 02:44

Praha 10-

Oblouková, Praha 10

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 18.12.2017 21:37

Dobrý den,

v souladu s aktuálním zněním zákona o pozemních komunikacích vedeme jako silniční správní úřad řízení o uložení povinnosti provozovateli odstranit vrak mimo komunikace. Provozovatel však není znám, bylo nutno mu ustanovit opatrovníka – advokáta, a ten se proti našemu rozhodnutí nepochybně odvolá, ve věci pak bude rozhodovat magistrát, což znamená několikaměsíční zdržení. Teprve po nabytí právní moci rozhodnutí začne běžet dvouměsíční lhůta, po jejímž marném uplynutí vrak odstraní vlastník komunikace.

S pozdravem

Ing. Daniel Čech

Vedoucí oddělení státní správy - životní prostředí a doprava
Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje
Úřad městské části Praha 10



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Oblouková, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.