Úklid chodníku Jindřicha Plachty

Bydlím v ulici Jindřicha Plachty na Smíchově a neustále musím prosit o její úklid. Když potkám metaře, tak jen nadává, že to by také mohl ulici vytírat. Několik dnů se opět kupí nepořádek a také krajnice u silnice.

Navíc se na rohu J.Plachty a Svornosti vytvořila černá skládka. Někdo odhodil kanape, které k sobě přitáhlo neuvěřitelnou hromadu dalšího odpadu. Je to neuvěřitelné, jak se lidi chovají.

Na fotografii je popelnice ještě před skládkou.

Děkuji za pravidelný úklid.

Zaslal: Lenka Weberová, 29.03.2017 v 12:16

Praha 5-

Jindřicha Plachty, Praha 5

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Jindřicha Plachty, Praha 5

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Parkování u zastávky Kavalírka

Praha 5, 18. květen 2016 Zaslaný

Nebezpečný přechod v ulici Na Březince

Praha 5, 30. říjen 2017 Zaslaný

Výstup z tramvaje na Újezdě

Praha 1, 12. prosinec 2014 Zaslaný

Veřejné osvětlení Pilská-Dřínovská

Praha 14, 23. prosinec 2018 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty