Zarostlé osvětlení a asfalt na zkratce Čs. exilu Hornocholupická

Náletové dřeviny brání průchodu a stíní veřejnému osvětlení, asfalt chodníku rozbit kořeny a mrazovými výtluky

Zaslal: Jiří Hykl, 09.12.2015 v 15:12

Praha 12-

Hornocholupická, Praha 12

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Hornocholupická, Praha 12

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitý chodník (ul. Seidlova)

Praha 12, 25. duben 2017 Nově zaslaný

Přechod Čs. Exilu u zastávky Pavelkova

Praha 12, 17. duben 2018 Zaslaný

Sloupky v ulici Lukášova

Praha 3, 31. leden 2016 Zaslaný

Koš uprostřed chodníku

Praha 1, 07. srpen 2013 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty