Zarostlé a zaneřáděné prostranství kolem metra Strašnická

Okolí metra Strašnická je zanedbané podobně jako dost jiných na Praze 10 - s tím rozdílem, že tohle místo je hodně frekventované. ÚMČ Praha 10 na opakované žádosti o úklid a údržbu nereaguje a nekomunikuje ani s Dopravním podnikem, kterému patří prostory těsně kolem samotné stanice metra.

Zaslal: Anonymní uživatel, 18.06.2012 v 23:01

Praha 10-
 
 
 

V olšinách, Praha 10

Aktualizace podnětu

02.04.2013

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

Aktuálně to vypadá, že pořádek je udržován v celém okolí metra. Čistota je sice věc pomíjivá a dá se špatně posuzovat, ale dovolujeme si podnět evidovat jako vyřešený. Pokud by se v budoucnu objevily další nedostatky, dejte nám, prosím, vědět.
02.04.2013

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

Okolí stanice metra Strašnická, duben 2013.
02.04.2013

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

Okolí stanice metra Strašnická, duben 2013.
Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 20.06.2012 16:05

Na prostranství v okolí stanice metra je ze strany MČ Praha 10 zajištěna pravidelná a opakovaná údržba. Prostor rozhodně zaneřáděný ani zarostlý není. Nic takového nebylo zjištěno ani při prověření tohoto podnětu. Mírně prorůstající tráva v dlažbě není z hlediska pohybu chodců ani celkového vzhledu místa závadným stavem. Úklid, i drobných nečistot, probíhá několikrát do týdne, nárazově pak rozsáhlejší úklidová akce.
Veškeré doručené podněty na údržbu jsou vždy ze strany MČ řešeny. Stejně tak je vedena celkem intenzivní komunikace s pověřenými pracovníky Dopravního podniku hl. m. Prahy v záležitostech, které se týkají správy pozemků ve vlastnictví této organizace.
Anonymnímu uživateli portálu doporučuji na níže uvedenou adresu elektronické pošty své připomínky na údajnou zanedbanost okolí metra lépe specifikovat.


Ing. Roman Kaštovský
vedoucí referátu městské zeleně a čistoty
Oddělení městské zeleně a čistoty - Odbor životního prostředí, dopravy a rozvojePovažujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)V olšinách, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.