Rozbitý povrch v uličce Mezná

Dobrý den,
v uličce Mezná je v dezolátním stavu povrch té části uličky, kde je asfalt (v blízkosti Klikaté). Mezná má sice vjezd autům povolený, ale vzhledem k tomu, že je slepá, velká část je v prudkém kopci, je travnatá (což je dobře) a sousedí jen se třemi domy a jednou zahrádkářskou kolonií, v podstatě tam žádná auta nejezdí, takže slouží primárně chodcům. Kdysi byla celá Mezná travnatá, ale cca před 20 lety byl v její spodní části od Klikaté cca 35 metrech z nějakého důvodu položen asfalt. Buď to tehdy nebylo uděláno moc kvalitně, nebo zub času zapracoval, každopádně nyní se ten asfalt nachází v totálně dezolátním stavu - v celé délce i šířce je rozbitý, často vydrolený, na některých místech jsou na krajích vyhloubené cca 20 cm hluboké 1 m široké a 5 metrů dlouhé díry (na fotografii). Když tam člověk prochází, musí si už dávat velký pozor, aby si nezvrknul chodník. Lidí tam během dne chodí poměrně dost, protože to je přirozený přístup mnoha jinonických obyvatel do blízkého lesa.
Mohl bych Vás poprosit o opravu, nebo spíš kvůlli jeho celkově špatnému stavu výměnu celého asfaltovaného povrchu v Mezné? (Prosím, při tom neprodlužujte asfaltovaný povrch dál do Mezné - auta tam žádná nejezdí a ta tráva je tam mnohem hezčí a patří tam.)
Děkuji, Petr Papírník.

Zaslal: Petr Papírník, 03.12.2018 v 06:58

Praha 5-
 
 
 

Mezná, Praha 5

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 13.04.2021 15:39

Dobrý den,

podnět byl znovu předán na MHMP, resp. Technické správě komunikací, která má toto místo ve správě, čekáme na vyjádření. Čekáme na vyjádření. Podnět je zatím veden i v magistrátním systému zmente.to pod ID UBE52202102501 pro případnou další komunikaci v tomto systému.

Prosíme o případnou informaci, zda bylo s místem od doby zadání nějak naloženo, nebo je stále v tomto stavu.

Předem moc děkujeme a přejeme hezký den.

Chodci soběPovažujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)Mezná, Praha 5

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Přeplněné kontejnery

Praha 5, 25. listopad 2015 S odpovědí

Geologická - přechody pro chodce

Praha 5, 23. září 2016 S odpovědí

Rozbitá dlažba v Jičínské

Praha 3, 01. listopad 2015 Vyřešený

Rozpadajici se chodnik v ulici Pod Jarovem

Praha 3, 19. prosinec 2016 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty