Přechod ulice Lešanská u ZŠ Jižní

Vysoká hustota dopravy, přechod situován před semaforem který se řidiči často snaží stihnout, zhoršený výhled kvůli autobusům MHD, přednost chodců dávána spíše výjimečně - přechod u základní školy by si zasloužil větší důraz na bezpečnost.
Vhodnou úpravou by bylo snížení rychlosti, rocbinda před přechodem, ideálně s asistencí MP.

Zaslal: Michal Pick, 15.04.2014 v 17:42

Praha 4-
 
 

Lešanská, Praha 4

Aktualizace podnětu

10.10.2015

Čenda přidal následující aktualizace podnětu:

Zdravím, přechod je rozdělen ostrůvkem, čímž je myslím o mnoho lépe viditelný a vzhledem k jeho rozdělení pohodlný na přecházení. Bohužel se na Spořilov jen tak nedostanu tak nemohu přiložit fotku. Tak, kdo tam má cestu tak může pořídit fotku.Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

jaroslava nádvorníková: Rocbinda je označení směsi, která se pokládá na vozovku ke zkrácení brzdné dráhy automobilů až o jednu třetinu (vlivem zvýšeného smykového tření).
Zároveň pomáhá ke zklidnění dopravy a svou charakteristickou sytě červenou barvou upozorňuje řidiče na hrozící nebezpečí.
15.04.2014 v 17:56    

Chodci Sobě: Moc děkujeme panu Čendovi za aktualizaci a podnět tedy označujeme za vyřešený. Za fotku budeme případně moc rádi! Hezký nový týden.
12.10.2015 v 00:57    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)Lešanská, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty