Filtr podnětů



Praha - Nebušice

Seřadit podle počtu hlasů
Chybějící přechod - K Noskovně x K Vizerce
Bez odpovědi

Chybějící přechod - K Noskovně x K Vizerce
K Noskovně, Praha - Nebušice

Kategorie: Přechody a křižovatky
Zasláno: 07. 01. 2014

Chybějící přechod na T-křižovatce s velkým pohybem chodců (lidé prakticky ze čtvrtiny Nebušic tudy musí projít směrem k zastávce autobusu MHD). Již několikrát zde došlo k situaci, kdy chodec byl již v polovině přecházení silnice, když se znenadání vyřítilo auto (povětšinou dodávka...), která chodce ohrozila, nejednou i úmyslně s 'doprovodným komentářem' ('tady není přechod' apod.). Je jasné, že v zástavbě tohoto typu nelze zřizovat přechody všude, toto je ale frekventované místo, zde je potřeba chodce přechodem 'ochránit'.

Chodník v dezolátním stavu
Bez odpovědi

Chodník v dezolátním stavu
K Noskovně, Praha - Nebušice

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 05. 11. 2013

Chodník v délce cca 100m, po kterém chodí prakticky polovina obyvatel Nebušic (ať už do obchodu, nebo na autobus mhd) je v naprosto dezolátním stavu. Díky parkujícím autům navíc chodci nezbývá nic jiného, než jít po silnici, což však není vůbec bezpečné. Stav chodníku i silniční komunikace v zimě je poté kapitolou samu pro sebe...

Chybějící přechod
Bez odpovědi

Chybějící přechod
K Noskovně, Praha - Nebušice

Kategorie: Přechody a křižovatky
Zasláno: 05. 11. 2013

Chybějící přechod ulice K Noskovně u křižovatky s Nebušickou ulicí. Nejfrekventovanější místo Nebušic, v místě prodejna potravin a autobusová zastávka.