Filtr podnětů



Praha - Libuš

Seřadit podle počtu hlasů
Černá skládka v Libuši nad Modřanskou roklí
Bez odpovědi

Černá skládka v Libuši nad Modřanskou roklí
Brunelova, Praha - Libuš

Kategorie: Jiné
Zasláno: 15. 01. 2016

Černá skládka u cesty. Vypadá to jako vyklopený náklad jedné dodávky z rekonstrukce nějaké kanceláře - zářivkové trubice, přepravka s dlaždicemi, nějaké kyblíky od barvy, papírové krabice, kus nějaké izolace... Mimochodem, cesta o něco severněji, podél ulice Generála Šišky (v prodloužení Brunelovy ulice), vypadá taky napůl jako smetiště, stejně jako okolní náletový 'parčík'. Počínaje různými poházeným stavebním zbytky z doby výstavby sousedící ulice, až po nejnovější odpadky vší velikosti.

Křižovatka Hoštická x Putimská x Lad.Coňka
Vyřešený

Křižovatka Hoštická x Putimská x Lad.Coňka
Ladislava Coňka, Praha - Libuš

Kategorie: Přechody a křižovatky
Zasláno: 23. 02. 2012

Špatný výhled do křitovatky. Místo vytipovaly děti ze ZŠ L. Coňka v rámci mapování rizikových míst na svých cestách do školy v projektu Bezpečné cesty do školy.

Přechod na ul.Libušské - v blízkosti ul. Ke Kašně
Zaslaný

Přechod na ul.Libušské - v blízkosti ul. Ke Kašně
Ke kašně, Praha - Libuš

Kategorie: Přechody a křižovatky
Zasláno: 23. 02. 2012

Přechod za zatáčkou. Snadno přehlédnutelný semafor (jedná se o dočasně umístěný semafor) Místo vytipovaly děti ze ZŠ L. Coňka v rámci mapování rizikových míst na svých cestách do školy v projektu Bezpečné cesty do školy.

Křižovatka Lad.Coňka X K Vrtilce
Zaslaný

Křižovatka Lad.Coňka X K Vrtilce
Ladislava Coňka, Praha - Libuš

Kategorie: Přechody a křižovatky
Zasláno: 23. 02. 2012

Velmi nepřehledná křižovatka. Chybí chodníky, chybí zrcadlo. V křižovatce se pohybují děti cestující do a ze základní školy přímo ve vozovce. Místo vytipovaly děti ze ZŠ L. Coňka v rámci mapování rizikových míst na svých cestách do školy v projektu Bezpečné cesty do školy.

Chybějící chodník ul. K Vrtilce
Zaslaný

Chybějící chodník ul. K Vrtilce
K Vrtilce, Praha - Libuš

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 23. 02. 2012

Chybějící chodník na hlavní přístupové cestě do školy. V blízkosti ul. Libušské velmi úzký prostor pro chodce, kteří se musí pohybovat ve vozovce. Místo vytipovaly děti ze ZŠ L. Coňka v rámci mapování rizikových míst na svých cestách do školy v projektu Bezpečné cesty do školy.

Okolí  základní školy Ladislava Coňka
Zaslaný

Okolí základní školy Ladislava Coňka
Ladislava Coňka, Praha - Libuš

Kategorie: Parkování aut
Zasláno: 23. 02. 2012

Nepřehledná situace před základní školou L. Coňka. Velká koncentrace aut, zejména v ranních hodinách. Děti se při příchodu a při odchodu ze školy pohybují přímo mezi manévrujícími auty. Místo vytipovaly děti v rámci mapování rizikových míst na svých cestách do školy v projektu Bezpečné cesty do školy.