Filtr podnětů



Praha 19

Seřadit podle počtu hlasů
Křoví zarůstající chodník
Vyřešený

Křoví zarůstající chodník
Martinická, Praha 19

Kategorie: Jiné
Zasláno: 01. 07. 2013

Zeleň u chodníku podlé trati (mezi přejzdem přes Mladoboleslavskou a vlakovou zastávkou) přerostla natolik, že zejména po dešti je průchod dosti komplikovaný, pokud se člověk nechce zcela umáčet od listí.