Propadající se schod na Nových zámeckých schodech

Propadající se dlažba na Nových zámeckých schodech nad lampou č. 101101 (také jsem ji vyfotografoval, aby místo šlo najít co nejrychleji).

Zaslal: Václav Štorek, 12.09.2017 v 23:59

Praha 1-
 
 
 

Zámecké schody, Praha 1

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Zámecké schody, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozpadající se dlažba ve Zlatnické

Praha 1, 13. únor 2016 Zaslaný

Rozbitý chodník před kostelem sv. Jakuba

Praha 1, 12. září 2017 Nově zaslaný

Propadlý chodník

Praha 4, 26. březen 2012 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty