Uschlý strom na rohu Anežkého kláštera

Uschlý strom v blízkosti Anežského kláštera a Ministerstva průmyslu a obchodu v ulici Na Františku. Fotografie je ze soboty 9.9.2017.

Zaslal: Václav Štorek, 12.09.2017 v 23:49

Praha 1-

Na Františku, Praha 1

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Na Františku, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Díra v chodníku na Můstku

Praha 1, 21. leden 2014 Zaslaný

Stav zastávek na Praze 10

Praha 10, 06. leden 2013 Vyřešený

Chybějící koule lampy u kostela sv. Ludmily

Praha 2, 25. březen 2014 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty