Rozbitý chodník před kostelem sv. Jakuba

Vypadlé kostky vpravo od vchodu do kostela sv. Jakuba v ulici Malá Štupartská. Fotografie jsou ze soboty 9.9.2017.

Zaslal: Václav Štorek, 12.09.2017 v 23:45

Praha 1-
 
 

Malá Štupartská, Praha 1

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Malá Štupartská, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nebezpečný zbytek sloupku uprostřed chodníku

Praha 1, 19. říjen 2012 Vyřešený

Semafor proti chodcům v Karmelitské

Praha 1, 14. srpen 2014 Vyřešený

Výtluk ve Slavíkově

Praha 2, 09. listopad 2012 Zaslaný

Rozrytá dlažba na rohu chodníku

Praha 6, 10. červen 2012 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty