Propadlý chodník na Zlíchově

U nás před okny je propadlý chodník od potkanů. Fotografie je pořízena z okna, obrovská díra se táhne směren od silnice (mezi keři) pod chodníkem až pod dům, ktetý není podsklepen. Potkani lezou po keřích a děr je tam několik. Čekám, kdy se propadne celý dům.

Zaslal: Markéta Slachová, 10.09.2017 v 18:48

Praha 5-
 
 

Na Zlíchově, Praha 5

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 12.09.2017 21:42

Dobrý den,

podnět byl předán na TSK HMP.

S pozdravem

JUDr. Tomáš Homola
radní MČ Praha 5



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Na Zlíchově, Praha 5

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Křižovatka V Stráni x U Tenisu

Praha 5, 04. červen 2015 Zaslaný

Díra v dlažbě u metra Strašnická

Praha 10, 02. květen 2013 Vyřešený

Vytlučená mozaika v Husově

Praha 1, 09. leden 2016 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty