Chybějící chodník z ulice nad Mlýnským rybníkem k ulici J.Bibrdlíka

Již po několikáté upozorňuji (bez odezvy) Městskou část Újezdu u Průhonic na nebezpečnou situaci díky chybějícímu chodníku v Újezdu u Průhonic, chodník chybí z ulice nad Mlýnským rybníkem k ulici J.Bibrdlíka (tedy při cestě na autobusovou zastávku). Navíc jsou přímo k silnici umístěny kontejnery (sklo, papír atd) a vzniká nebezpečná situaci, kdy při vynášení odpadu stojíte přímo v silnici a vyhýbají se Vám auta. Mé děti (a řada dalších dětí) denně chodí do školy a jdou část cesty po silnici. V ulici Nad Mlýnským rybníkem vyrostly desítky novostaveb a je opravdu nutné tuto situaci řešit dříve než se stane nějaké neštěstí. Bohužel zastupitelstvo i přes řadu urgencí se nevyjadřuje. děkuji. Průšová

Zaslal: Marie Průšová, 10.09.2017 v 18:25

Praha - Újezd-

Josefa Bíbrdlíka, Praha - Újezd

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Josefa Bíbrdlíka, Praha - Újezd

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty