Chybějící část chodníku v ulici Josefa Bíbrdlíka v Újezdu u Průhonic

Obracím se na Vás se žádostí o vybudování chodníku na pozemku p. č. 676/126 v k.ú. Újezd u Průhonic. Jedná se o prodloužení dosavadního chodníku ležícího podél pozemku p.č. 676/116 v ulici Josefa Bíbrdlíka. Stávající chodník je ukončen v místě kontejnerů pro tříděný odpad a na druhé straně na křižovatce ulic Josefa Bíbrdlíka a Nad Mlýnským rybníkem. Chodník má spojovat původní zástavbu s nově vznikající čtvrtí s rodinnými domy. Na zmíněné křižovatce nelze zřídit přechod pro chodce z důvodu blízkého přechodu na křižovatce ulic Josefa Bíbrdlíka a Formanská. Chodci, často rodiny s dětmi směřující do škol, jsou zde nuceni vstupovat přímo do vozovky a riskovat tím své zdraví a případně i život. Přecházení ulice je zde nepřehledné i díky umístěným kontejnerům, u kterých často zastavují auta.

Zaslal: Martina Dluhošová, 10.09.2017 v 18:21

Praha - Újezd-
 
 
 
 

Josefa Bíbrdlíka, Praha - Újezd

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Josefa Bíbrdlíka, Praha - Újezd

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty