Rozbitý chodník v ulici Linharstká

Vypadlé kostky na chodníku na rozhraní domu č. 6 a 8.

Zaslal: Václav Štorek, 06.09.2017 v 15:51

Praha 1-

Linhartská, Praha 1

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 09.09.2017 17:14

Děkujeme za informaci. Bude předána k řešení příslušnému správci komunikace.
S pozdravem

Ludvík Czital
vedoucí odboru dopravy
ÚMČ Praha 1



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Linhartská, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Díry v dláždění na Malostranské u metra

Praha 1, 14. srpen 2014 Zaslaný

Koš uprostřed chodníku

Praha 1, 07. srpen 2013 Vyřešený

Díra v chodníku v Melounově ulici

Praha 2, 30. březen 2015 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty