Rozbitý chodník v ulici Štupartská

Uvolněné kostky na chodníku v ulici Štupartská, na jižní straně ulice, 2 díry poblíž domu č. 14, kde se chodník rozšiřuje.

Zaslal: Václav Štorek, 06.09.2017 v 15:50

Praha 1-
 
 

Štupartská, Praha 1

Aktualizace podnětu

16.09.2017

Václav Štorek přidal následující aktualizace podnětu:

Stav 16.9.2017




Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 09.09.2017 17:14

Děkujeme za informaci. Bude předána k řešení příslušnému správci komunikace.
S pozdravem

Ludvík Czital
vedoucí odboru dopravy
ÚMČ Praha 1



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Štupartská, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbité a chybějící lavičky na náplavce

Praha 1, 15. duben 2016 Bez odpovědi

Špatně označený přechod pro chodce

Praha 1, 09. březen 2016 Zaslaný

Obrubník vyvrácený do vozovky v Kolovratské

Praha 10, 01. únor 2016 Zaslaný

Rozbitý chodník v ulici Blodkova

Praha 3, 24. prosinec 2016 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty