Propadající se chodník nad kanalizací před domem Poděbradská čp. 558

Chodník se kolem víka kanalizace nebezpečně propadá a různě vlní. Dobře je to vidět na fotografiích. Lokalizace: před vstupem do domu Poděbradská 558/125.

Zaslal: Václav Štorek, 28.08.2017 v 13:52

Praha 14-
 
 
 

Poděbradská, Praha 14

Aktualizace podnětu

29.08.2017

Václav Štorek přidal následující aktualizace podnětu:

Aktualizace: 29.8.2017 byla odstraněna dlažba a zjistila se výduť. Místo bylo zahrazeno. Snad si opravující firma všimla, že dutina je větší, protože se začaly propadat dlaždice i kousek dál. Viz poslední foto vpředu uprostřed.


 
 
 
 


Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 29.08.2017 22:12

Dobrý den,

Chodníky v zeleni v severní části Hloubětína mezi ul. Poděbradskou a Mochovskou zařadilo Oddělení dopravy do plánu oprav. Termín této opravy souvisí s finančními prostředky, které nám byly přislíbeny Magistrátem hl. m. Prahy.

S pozdravem

Bc. Pavla Šafránková
referent
Odbor dopravy a ochrany prostředí
oddělení dopravy
Úřad městské části Praha 14



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Václav Štorek: Referent Bc. Pavla Šafránková asi vůbec netuší, že tam došlo k havarijnímu stavu.
29.08.2017 v 22:26    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Poděbradská, Praha 14

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty