Rozbitý chodník a nepořádek v ulici Jindřicha Plachty

Dobrý den, krátký úsek ulice J. Plachty na Smíchově je pro chodce peklem. Všude psí exkrementy, moč, a kde je čisto, tam je chodník propadlý, nebo jsou v něm díry. Poslední letní měsíce nikdo neuklízí ani krajnice, ani chodníky, ani exkrementy. O opravu chodníku žádám již xměsíců, ale stále se nic neděje. Můžete mi s tím pomoc? Už jsem naprosto bezradná.

Zaslal: Lenka Weberová, 28.08.2017 v 13:50

Praha 5-
 
 
 
 

Jindřicha Plachty, Praha 5

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Jindřicha Plachty, Praha 5

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitý chodník na rohu Kroftovy ulice

Praha 5, 15. říjen 2013 Zaslaný

Rozbity chodnik u zastavky Malesicka

Praha 3, 14. březen 2016 Vyřešený

Vozítka Segway

13. srpen 2012 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty