Nepořádek u výstupu z metra Muzeum u Nár. musea

Okolí výstupu z výtahu ze stanice metra Muzeum směrem k Národnímu museu a podchodu pod Bělehradskou je dlouhodobě zanedbané.
Zaneřáděné okolí laviček, plevel, trávníky plné odpadků a použitých pomůcek na nitrožilní aplikaci, koše v posledním stádiu rozkladu. Závěje nedopalků.

Zaslal: Libor Engelthaler, 17.08.2017 v 22:34

Praha 1-

Mezibranská, Praha 1

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Mezibranská, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Vysypaný chodník v Pařížské

Praha 1, 06. duben 2015 Zaslaný

Zúžený chodník naproti Masaryčce

Praha 1, 21. únor 2012 Vyřešený

Železná konstrukce padá na chodník

Praha 10, 02. prosinec 2016 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty