Zúžený chodník a nepořádek v ulici Spojovací

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, jestli by nešlo něco udělat v ulici Spojovací v úseku cesty od hotelu Step směrem na Palmovku s keři, které se rozrostli tak, že chodník připomíná úzkou pěšinu a nepořádkem, který je všude kolem, popř. zadělat kanály, ze kterých někdo ukradl víka. Díky

S pozdravem Vlastimil Vondra

Zaslal: Vlastimil Vondra, 09.08.2017 v 11:22

Praha 9-
 
 
 

Spojovací, Praha 9

Aktualizace podnětu

12.08.2017

Vlastimil Vondra přidal následující aktualizace podnětu:

V mapce mi to nevím proč skočilo výše v ulici Spojovací. Jedná se o úsek za železničním mostem směrem k ulici Sokolovská. Mapku mi aktualizovat nejde.

S pozdravem Vlastimil Vondra



Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 11.08.2017 23:39

Dobrý den,

mapka s Vaším popisem moc nesouhlasí, nicméně na základě zaslaných fotografií vyzveme majitele dotčených pozemků, aby zajistili prořezy, úklid a doplnění poklopů.

S pozdravem

Tomáš Holeček
radní pro životní prostředí a dopravu MČ
Rada MČ Praha 9



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Vlastimil Vondra: Dobrý den,
úklid sice přijel naprosto briskně hned asi 2 dny, ale stromy se přořezat nepodařilo a poklopy se musí stále přeskakovat. Mohl byste případně napsat, jak dlouho se na takový prořez čeká?
19.09.2017 v 15:39    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Spojovací, Praha 9

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbahněný úsek cesty

Praha 9, 13. březen 2013 Zaslaný

Výtluk v Soukenické

Praha 1, 14. leden 2014 Vyřešený

Díra v chodníku na Senovážné

Praha 1, 13. únor 2016 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty