Rozpadlá dlažba

Vypadané dlažební kostky na rohu Letenské a Josefské ulice.

Zaslal: Felix Lužický, 20.07.2017 v 22:21

Praha 1-

Josefská, Praha 1

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Josefská, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nebezpečné přechody (2) přes ulici Vodičkova

Praha 1, 12. duben 2013 Zaslaný

Vysypaná dlažba na Petrském náměstí

Praha 1, 04. leden 2014 Zaslaný

Neobnovená dlažba chodníku v Kotevní

Praha 5, 25. listopad 2015 Vyřešený

Prohlubeň v chodníku u hl. pošty Prahy 10

Praha 10, 17. červen 2014 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty