Staroměstské moře - nefunkční kanál

Na ulici 17.listopadu (od Právnické fakulty ke konzervatoři) proběhly pěkné rekonstrukce chodníků. Bohužel dnešní deště ukázázaly 'drobný' nedostatek na křížení s ulicí Břehová (u Fakulty jaderné) - viz foto. Buď v tomto místě kanál vůbec není nebo je ucpaný (těžko říct za současné zaplavené situace). Každopádně prosím o nápravu. Plavat můžeme na plovárně.

Také na přechodu přes 17.listopadu (u ulice Břehová) někdo zapomněl sundat oranžovou pásku přes svislou značku označující přechod pro chodce (ve směru k Právnické fakultě). Zároveň by si tento zasloužil obnovu vodorovného značení...

Děkuji,
Josef Schmidt

Zaslal: Josef Schmidt, 30.06.2017 v 15:18

Praha 1-

Břehová, Praha 1

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 03.08.2017 19:12

Reakce z MHMP, kam byl podnět předán:

Dobrý den,
velice Vám děkujeme za podnět, který se týká špatného odvodnění. Tento podnět byl již předán správci dotčené komunikace k zajištění nápravy.

Přejeme krásný zbytek dne
Za tým zmente.to
David



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

H.: A není to chvilkový stav po lijáku, kdy kanalizace není schopná dešťovou vodu pobrat? U nás na Klamovce bývá při velkých deštích místo křižovatky také jezero, ale do deseti minut zmizí.
09.07.2017 v 07:56    

Josef Schmidt: Není. Oni ten kanál nakonec přijeli vyčistit ještě během deště. Ale ta značka zrušenýho přechodu je tam zapomenutá pořád...
12.07.2017 v 12:21    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Břehová, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Přeprava zvířat v metru

Praha 1, 01. říjen 2014 Zaslaný

VDZ Ohrada

Praha 3, 05. březen 2015 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty