Odpadky u kontejneru na sběr šatstva v Jahodové ul.

Dobrý den,

chtěla bych poprosit o úklid pytlů s odpadky, které někdo složil ke kontejneru na sběr šatstva před OC Cíl v Jahodové ulici. Pytle tu leží už řadu dnů, ne-li týdnů.

Děkuji a přeji příjemný zbytek dne.

Eva Šuchmanová

Zaslal: Eva Šuchmanová, 31.05.2017 v 15:59

Praha 10-
 
 

Jahodová, Praha 10

Aktualizace podnětu

01.06.2017

Eva Šuchmanová přidala následující aktualizace podnětu:

Díky, po upozornění bleskově odstraněno.




Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Patrik: Připadá mi poněkud úsměvné, že na kontejneru je sice krásně vyfocené a jasně viditelné telefonní číslo a webová adresa, a stejně se někomu zdá jednodušší psát to sem na portál, než zavolat nebo napsat přímo na firmu, které ten kontejner patří, což by bylo zcela jistě nejrychlejší a nejúčinnější řešení, protože stejně někdo bude muset nakonec ten telefon zvednout a zavolat tam. Ale holt zveřejněný příspěvek zde se počítá, takže je jednoduší fotit, vkládat, psát ... čekat, a případně ještě nadávat, že to celé dlouho trvá... :-)
01.06.2017 v 08:45    

Eva Šuchmanová: Ale to je kontejner na šatstvo apod., nikoli na směsný odpad, což si právě asi někdo spletl... BTW dnes vyřešeno a rozhodně jsem se nechystala nadávat, vím, že v tomhle MČ docela dobře funguje.
01.06.2017 v 12:15    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Jahodová, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Jezero v Obloukové ulici

Praha 10, 02. květen 2013 Vyřešený

Zatopený přechod pro chodce a zarostlý chodník

Praha 10, 01. listopad 2012 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty