Chybějící přechod na křižovatce ulic Kaplická a K Sídlišti na Praze 4

Dobrý den, velice prosím o zřízení přechodu na křižovatce ulic Kaplická a K sídlišti. Jedná se o komunikaci, kde každé ráno proudí davy dětí do školy K Sídlišti a zároveň jezdí hodně aut do Kaplické do školky. Děti vybíhají mezi auty do silnice a situace je tam značně nepřehledná. Nejbližší možný přechod je vzdálen několik stovek metrů. Nejvíc dětí ráno využívá právě tuto cestu. Velice Vám děkuji za Vaší činnost a přeji hezký den
Hana Lukešová

Zaslal: Hana Lukešová, 27.05.2017 v 11:13

Praha 4-
 
 

K sídlišti, Praha 4

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 07.07.2017 12:03

Dobrý den,

k uvedenému podnětu sdělujeme, že pro urychlení a zpřehlednění situace a pro uvolnění citovaného místa,povolil silniční správní úřad v minulosti zákaz zastavení, bohužel tento zákaz není dostatečně dozorován policií a je neustále blokován neukázněnými řidiči.Na základě podnětů občanů a školy prověřil silniční správní úřad Prahy 4 nutnost vybudování nového přechodu pro chodce v požadovaném místě a shledal požadavek za oprávněný.

Novotná, oddělení dopravy OŽPAD
MČ Praha 4



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Novotná: Dobrý den,

k uvedenému podnětu sdělujeme, že pro urychlení a zpřehlednění situace a pro uvolnění citovaného místa, povolil silniční správní úřad v minulosti zákaz zastavení, bohužel tento zákaz není dostatečně dozorován policií a je neustále blokován neukázněnými řidiči. Na základě podnětů občanů a školy prověřil silniční správní úřad Prahy 4 nutnost vybudování nového přechodu pro chodce v požadovaném místě a shledal požadavek za oprávněný.
03.07.2017 v 17:50    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



K sídlišti, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Zapomenuté dlaždice na chodníku

Praha 4, 03. srpen 2014 Vyřešený

Díra po instalaci kandelábru

Praha 4, 28. květen 2012 Bez odpovědi

Louže na přechodu na Staroměstské

Praha 1, 07. květen 2013 Vyřešený

Nebezpečné přechody v ul. Na Petřinách

Praha 6, 19. září 2014 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty