Rozbité cesty v okolí Džbánu a v Šárce

Asi 20 metrů zdevastované komunikace u můstku přes Litovický potok u vtoku do Džbánu bylo opraveno na základě našeho podnětu, vedeného pod značkou WPE55201700575 . Kvalita opravy je pochybná, povrch asfaltu křivý, hrbolatý, cesta není dilatována od můstku, takže pravděpodobně dojde k deformacím. Zbývá tedy opravit ještě cca 980 metrů obdobně zdevastované komunikace mezi Litovickým potokem a Vokovickou vozovnou a dále další kilometry obdobně zdevastovaných cest v Šárce. Kdyby se povedlo opravit povrch tak, aby byl rovný, hladký, tak by tuto cestu i návazné komunikace (také po příslušné opravě) mohli využívat i bruslaři na in-line bruslích (nával na přeplněné Ladronce by se snížil, cesty by bylo možné pro bruslaře vyhradit pouze v určitých hodinách, aby se nekumulovalo příliš lidí).
Podaří se Městské části Praha 6 nebo Magistrátu zajistit opravu cest v dostatečné kvalitě? Foto opraveného úseku i stavu před opravou, stejně jako dosud neopravených částí cesty přikládáme.
Cesty v Šárce a v okolí Džbánu nejsou zrovna vizitkou řádně odváděné práce radních a úředníků městské části Praha 6 a magistrátu při péči o majetek města...
Pozn.: v mapě je značka umístěna na jedno problematické místo z mnoha. Celé cesty od Litovického potoka k vokovické vozovně, hřbitovu i v Divoké Šárce, zejména mezi Vizerkou a Jenerálkou, jsou 40 až 50 let provozovány bez jakékoli údržby.

Zaslal: Veleslavín Vokovice k živvotu, John, 10.05.2017 v 16:06

Praha 6-
 
 
 
 
 
 
 

Osamocená, Praha 6

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Osamocená, Praha 6

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Poničený chodník a prázdná rabátka

Praha 6, 03. prosinec 2012 Zaslaný

Nesvítící lampy na cestě do Stromovky

Praha 6, 18. říjen 2013 Zaslaný

Rozbitý chodník roh Havlíčkova x Hybernská

Praha 1, 24. duben 2015 Zaslaný

Chybějící asfalt na chodníku v Sámově ulici

Praha 10, 29. duben 2013 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty