Chybějící označení přechodu pro chodce křižovatka U vodárny x Dykova

Na křižovatce ulic U vodárny a Dykova chybí označení přechodu pro chodce, Stává se, že vozovku nelze vůbec přejít. Žluté ozačení oblouku křižovatky je značně vybledlé, ale i když bylo dobře viditelné, většina parkujících jej ignorovala. Dle sdělení městké policie, která občas parkující auta pokutuje /lístek za stěračem/ je nutné označit přechod, aby mohla být auta odtažena a tím zprůchodněn přechod.

Zaslal: Jiří Mašát, 02.05.2017 v 16:01

Praha 2-
 
 

U vodárny, Praha 2

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 04.05.2017 22:36

Dobrý den,

ulicí U vodárny prochází hranice MČ Praha 2 a MČ Praha 10. Na nároží křižovatky v příslušnosti silničního správního úřadu MČ Praha 2 bude stanovením obnoveno vodorovné dopravní značení V12c na obrubníku.

S pozdravem

Mgr. Ondřej Klička

Odbor dopravy a územního rozvoje
pověřený vedoucí odd. dopravy
Úřad městské části Praha 2



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



U vodárny, Praha 2

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Písek na chodníku

Praha 2, 09. duben 2013 Zaslaný

Chybějící přechod č. 2 - Lublaňská

Praha 2, 06. červen 2012 Zaslaný

Díra v přechodu přes Nedvězskou ulici

Praha 10, 03. červen 2013 Vyřešený

Špatně viditelný přechod v Maiselově

Praha 1, 27. únor 2014 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty