Časté parkování aut na chodníku

Na chodníku (na kterém je ke všemu žlutá čára) zde před místní cukrárnou a před restaurací NOI velice často parkují auta - prakticky denně. Podobná situace je na protějším chodníku u Tyršova domu. Pokud není MP ochotná tato místa dlouhodobě řešit, měly by do těchto míst zabudovány sloupky.

Zaslal: Felix Lužický, 20.04.2017 v 16:16

Praha 1-

Újezd, Praha 1

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 20.06.2017 22:34

Děkujeme za podnět a omlouváme se za velmi pozdní odpověď. Situace byla v mezidobí projednána s naší městskou policií s příslibem dohledu.
S pozdravem

Ludvík Czital

vedoucí odboru
MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 1
ÚŘAD MĚSTSKÉ ČÁSTI
Odbor dopravy



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Újezd, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Díra v chodníku, v Celnici u Billy

Praha 1, 03. březen 2014 Vyřešený

Přechod bez rozhledu a úzké chodníky

Praha 1, 20. listopad 2012 Bez odpovědi

Parkování na trávníku Služská P8

Praha 8, 13. květen 2013 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty