Nebezpečný přechod v ul. Vosmíkových

Chtěla bych nahlásit nebezpečný přechod ulice Vosmíkových u rohu s ulicí Na Dědince. Na přechodu není dostatečný rozhled kvůli autům, která parkují na chodníku. Na chodníku jsou parkovací místa, už tak brání v rozhledu a řidičům neumožňují včas vidět chodce na přechodu. Velmi často jsou na chodníku ještě auta, která parkují mimo vyhrazená místa. Přechod se pak stává dost nebezpečným nejenom pro chodce, ale i pro auta, která vyjíždějí z ulice Na dědince, je zde sice nainstalované zrcadlo, ráno se v něm všek odráží slunce a viditelnost je minimální.

Zaslal: Alena Šindlerová, 29.03.2017 v 13:10

Praha 8-
 
 
 

Na Dědince, Praha 8

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 24.04.2017 21:09

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,
velice Vám děkujeme za zaslaný podnět, který byl naším prostřednictvím předán na příslušný odbor Magistrátu hl. m. Prahy k vyjádření. Jakmile získáme odpověď, budeme Vás ihned kontaktovat.

S přáním pěkného dne.
Za tým zmente.to

Michaela



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 25.04.2017 21:39

Další odpověď z MHMP:

Dobrý den,

dle vyjádření příslušného odboru Magistrátu hl. m. Prahy je tato úprava v plánu a bude rešena v návaznosti na přípravu ulice Zenklova. V principu by mělo dojít k zúžení ul. Vosmíkových do jednoho jízdního pruhu a tím i přechodů a zvýšení kapacity parkování.

S přáním pěkného dne

Za tým zmente.to
Michaela



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Jan Novák: pomohla by instalace kamenných kvádrů? balisetů?
29.03.2017 v 23:07    

Alena Šindlerová: Dobrý den, myslím, že nejlepší by bylo nainstalovat semafor.
Kamenné kvádry by pravděpodobně situaci zlepšily. Předpokládám, že by byl lepší rozhled do silnice a auta by musela zpomalit.
30.03.2017 v 08:46    

Martina Swatoschová: Souhlasím, přechod opravdu nepřehledný a navíc vyfocené auto tam stojí dost často.
Člověk musí vstoupit do vozovky, aby se pořádně rozhlédl.
30.03.2017 v 09:08    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Na Dědince, Praha 8

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Obnovení přechodu

Praha 8, 10. květen 2012 Zaslaný

Parkování před přechody pro chodce

Praha 8, 13. červen 2014 Zaslaný

Odpadkový koš u tlačítka pro chodce

Praha 6, 10. duben 2013 Vyřešený

Chybějící přechod Legerova

Praha 1, 09. květen 2012 Bez odpovědi


Zobrazit všechny podněty