Chodník zatarasený parkujícími auty

Dobrý den,

poslední dobou se velmi rozmohlo parkování načerno na chodníku v blízkosti vjezdu na placené parkoviště u Hlavního nádraží. Tento chodník, který spojuje např. zastávku autobusů před nádražím s podchodem ke Státní opeře a Nátrodnímu muzeu, bývá parkujícími vozy někdy i zcela zablokovaný a chodci musí auta obcházet po vozovce. Snímek je z dnešního rána. Domnívám se, že by bylo v tomto místě vhodné osadit zábrany proti vjezdu na chodník.

Zaslal: Fatima Cvrčková, 08.03.2017 v 14:55

Praha 1-

Wilsonova, Praha 1

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

F. Cvrčková: Problém dlouhodobě neřešen, navzdory příslibu ze strany Odboru dopravy MČ Praha 1, že vyzve MP ke zvýšení dohledu v této lokalitě, který jsem dostala v odpověď na přímý mailový dotaz dne 5.5,. Občas (hlavně v podvečer) sice tento úsek chodníku bývá i bez aut, ale přisuzuji to spíše denní době než činnosti městské policie. Dnes ráno opět chodník zcela ucpaný parkujícími automobily.
08.09.2017 v 11:01    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Wilsonova, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Propadlý poklop na Staroměstském náměstí

Praha 1, 28. květen 2012 Vyřešený

Rozbitý chodník na náměstí Republiky

Praha 1, 01. únor 2016 Zaslaný

Parkování vozidel v Mansfeldově ulici

Praha 14, 24. únor 2015 Zaslaný

Norská - přechod - Kodaňská

Praha 10, 20. březen 2017 Nově zaslaný


Zobrazit všechny podněty