Nevhodný povrch cesty

Na mlatové cestě na Klárově se často tvoří louže, za sucha je naopak prašná. Myslím, že takový povrch je nehodný centra města a vysoké frekvence pěších, hodí se možná do lesa.

Zaslal: David Goliáš, 04.03.2017 v 12:49

Praha 1-

Klárov, Praha 1

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Klárov, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Propadávájící se chodník v ulici Mlynářská 4

Praha 1, 27. duben 2015 Vyřešený

Rozbitý chodník v Haštalské ulici

Praha 1, 24. únor 2015 Zaslaný

Rozbitá dlažba v Jičínské

Praha 3, 01. listopad 2015 Bez odpovědi

Rozbitý chodník v ulici Hostýnské na Praze 10

Praha 10, 04. říjen 2015 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty