Chybějící dlažební kostky -rozbitý chodník i komunikace

Na chodnících v centru Prahy, např. na ulicích Na Příkopě, na Staroměstském náměstí na vozovce a v okolí chybí stovky dlažebních kostech - mozaiky na chodnících i velkých žulových na komunikacích. Hrozí nebezpečí úrazu a Praha nevypadá jako civilizované město.
Těchto míst jsou desítky, možná stovky.

Zaslal: Jiří Pražák, 15.02.2017 v 01:34

Praha 1-
 
 

Na příkopě, Praha 1

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

jan šujan: Chodníky jsou rozflákané na bezpočtu míst (ne teď ale celé roky, a když je náhodou rekonstruován a začne se sypat, nikdo to neopraví).

Žádná průběžná správa chodníků totiž neexistuje.
(Řeší se jen nahlášené díry. Není žádný pracovník měst.úřadu, který by měl na starosti kontrolu a opravy chodníků jedné čtvrti).
Nevím o tom že by byla politická vůle to zlepšit. Asi je lepší postavit novou linku metra nebo tunel Blnka, to je jinej kšeft..
16.02.2017 v 15:37    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Na příkopě, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nesvítící světla přechod Opletalova

Praha 1, 06. říjen 2014 Zaslaný

Zábradlí zbytečně bránící pohybu

Praha 1, 20. listopad 2014 Zaslaný

Rozbitý chodník a krajnice vozovky v ulici Grafická

Praha 5, 17. duben 2017 Nově zaslaný

Údržba pozemků okolo metra Skalka

Praha 10, 10. leden 2017 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty