Zúžený chodník a nepořádek v ulici Spojovací

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, jestli by nešlo něco udělat v ulici Spojovací v úseku cesty od hotelu Step směrem na Palmovku s keři, které se rozrostli tak, že chodník připomíná úzkou pěšinu a nepořádkem, který je všude kolem, popř. zadělat kanály, ze kterých někdo ukradl víka. Díky

S pozdravem Vlastimil Vondra

Zaslal: Vlastimil Vondra, 09.08.2017 v 11:22

Praha 9-
 
 
 

Aktualizace podnětu

12.08.2017

Vlastimil Vondra přidal následující aktualizace podnětu:

V mapce mi to nevím proč skočilo výše v ulici Spojovací. Jedná se o úsek za železničním mostem směrem k ulici Sokolovská. Mapku mi aktualizovat nejde.

S pozdravem Vlastimil Vondra



Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 11.08.2017 23:39

Dobrý den,

mapka s Vaším popisem moc nesouhlasí, nicméně na základě zaslaných fotografií vyzveme majitele dotčených pozemků, aby zajistili prořezy, úklid a doplnění poklopů.

S pozdravem

Tomáš Holeček
radní pro životní prostředí a dopravu MČ
Rada MČ Praha 9



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Spojovací, Praha 9

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Spojovací: nesvítící lampy u chodníku nad Kauflandem

Praha 9, 15. leden 2016 Bez odpovědi

Neudržovaná silnice U Smetanky

Praha 9, 23. leden 2017 Zaslaný

Neprůchozí chodník ve Vyšší ulici

Praha 4, 10. červenec 2016 Zaslaný

Záhon na nároží Seifertovy a Cimburkovy

Praha 3, 18. červen 2012 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty