Přechody pro chodce v Karlovarské ulici

Dva přechody pro chodce v Karlovarské ulici mezi zastávkou Bílá Hora a křižovatkou se Slánskou ulicí se dají vzhledem k velmi husté automobilové dopravě velmi problematicky přejít. Myslím, že by bylo vhodné instalovat u těchto přechodů semafory.

Zaslal: Viktor Pech, 01.08.2017 v 16:21

Praha 6-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 09.08.2017 11:21

Dle informací MČ Praha 6 ulice spadá Karlovarská ul. jakožto významná komunikace do vybrané komunikační sítě MK I. třídy a je třeba se s podnětem obrátit na Magistrát HMP, což jsme učinili a čekáme na vyjádření.

Přejeme hezký zbytek dne.

Chodci sobě



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 10.08.2017 23:12

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předali jsme jej příslušnému oddělení, které posoudí jeho relevantnost, a pro případ nápravy předá odpovědné oblastní správě.
S pozdravem,

Děkujeme a přejeme krásný zbytek dne
Za tým zmente.to
David



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Anonym: Semarfor? Na co? Úplná zbytečnost. Každý týden tam několikrát chodím a nikdy jsem žádný problém neměl.
10.08.2017 v 12:17    

Viktor Pech: Myslim si, ze by semafor na tlacitko chodcum prechod vozovky znacne usnadnil a rozhodne by vyrazne zvysil jejich bezpecnost. Osobne prekonavam tento prechod kazdy vsedni den dvakrat denne a je to vetsinou "hra se smrti". Pro vozidla by se po instalaci semaforu vicemene nic nezmenilo a pro chodce jde o jednoznacny prinos.
Pech
10.08.2017 v 13:58    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Karlovarská, Praha 6

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.