Široké vyšlapané cesty mezi ZŚ Burešova - ul.Famfulíkova Praha 8

Od doby, kdy se postavilo metro Ládví, se radikálně změnil pohyb lidí po sídlišti pohybujících se směrem na metro a zkracováním si tak přes trávníky. Je to velký problém na celém zdejším sídlišti, ovšem u nás v lokalitě mezi ZŠ Burešova a ul. Famfulíkova už jde o opravdu velmi frekventované a rok od roku širší a širší vyšlapané cesty. Jelikož v momentě horšího počasí lidé chodí po krajích a cesty jsou tak i metr a půl široké. Jezdí se tu i na kole a s kočárky. Roky si dopisuji s radnicí, bohužel se stále k žádnému řešení neschyluje. Zřízení mlatových cest by určitě problém vyřešilo. Mám za to, že by se určitě mělo přihlížet na změnu pohybu lidí při změně infrastrukury. Vyšlapaná cesta je dokonce již i na mapě udaná jako možná. Přikládám foto okolí a děkuji za vyjádření. S pozdravem Soňa Dvořáková

Zaslal: Soňa Dvořáková, 07.07.2017 v 12:08

Praha 8-
 
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 11.07.2017 08:59

Dobrý den,

v rámci připravovaných rekonstrukcí chodníků v Kobylisích se budeme jistě zabývat i přiznáním a zprojektováním zpevnění této vyšlapané frekventované cesty.

S pozdravem
T. Beneš, odbor životního prostředí
Městská část Praha 8



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Famfulíkova, Praha 8

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Propad chodníku v ul. Na Žetvách 2247

Praha 8, 25. duben 2017 Nově zaslaný

Špína za Mc Donaldem

Praha 8, 22. listopad 2013 Zaslaný

Rozpadlý chodník

Praha 2, 13. květen 2013 Vyřešený

Couhajici kostky u prechodu na ulici Jana Masaryka

Praha 2, 11. květen 2015 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty