Staroměstské moře - nefunkční kanál

Na ulici 17.listopadu (od Právnické fakulty ke konzervatoři) proběhly pěkné rekonstrukce chodníků. Bohužel dnešní deště ukázázaly 'drobný' nedostatek na křížení s ulicí Břehová (u Fakulty jaderné) - viz foto. Buď v tomto místě kanál vůbec není nebo je ucpaný (těžko říct za současné zaplavené situace). Každopádně prosím o nápravu. Plavat můžeme na plovárně.

Také na přechodu přes 17.listopadu (u ulice Břehová) někdo zapomněl sundat oranžovou pásku přes svislou značku označující přechod pro chodce (ve směru k Právnické fakultě). Zároveň by si tento zasloužil obnovu vodorovného značení...

Děkuji,
Josef Schmidt

Zaslal: Josef Schmidt, 30.06.2017 v 15:18

Praha 1-

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

H.: A není to chvilkový stav po lijáku, kdy kanalizace není schopná dešťovou vodu pobrat? U nás na Klamovce bývá při velkých deštích místo křižovatky také jezero, ale do deseti minut zmizí.
09.07.2017 v 07:56    

Josef Schmidt: Není. Oni ten kanál nakonec přijeli vyčistit ještě během deště. Ale ta značka zrušenýho přechodu je tam zapomenutá pořád...
12.07.2017 v 12:21    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Břehová, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitý stojánek na cedulku

Praha 1, 15. duben 2016 Bez odpovědi

Rozbitý chodník ve Štupartské

Praha 1, 11. březen 2015 Zaslaný

Ucpaný odvodňovací kanálek u schodiště

Praha 10, 01. červenec 2013 Vyřešený

Uzavřené propojení Práčská - Hyacintová

Praha 10, 06. leden 2016 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty